Romantická kniha Veriť

Tretia časť Bielej romantickej série

Román Jedného dňa

Budúca maliarka Alex má pred sebou prvé prázdniny ako dospelá. Chce snívať, maľovať a užívať si talianske more. Ale jej plány sa náhle zmenia, keď sa zadíva do zelených očí, ktoré sú pre ňu viac ako osudové. Letné lásky však nikdy netrvajú dlho. Rýchlo vzplanú a zase vyhasnú. Zostanú po nich len spomienky a spálené srdce. A osud si pre Alex pripravil hneď niekoľko nepríjemných prekvapení. Alex prestane veriť na šťastné konce a na lásku, o akej sa dá čítať iba v románoch. Žije ticho a nenápadne, aby si ju osud zase nevšimol a nezamiešal sa jej do života. A predsa jedného dňa…

 

Romány pre ženy majú tak trochu zlú povesť. Sú ako alnagon na bolesti každodennosti, rýchlym a lacným uspokojením, ako čipsy. Nedajú vášmu telu nič dobré, ale na chvíľu zaplátajú nejakú dieru vo vašej duši. Biela séria Maye Sinay je dôkazom, že literatúra pre ženy nemusí mať pachuť fastfoodu. Knihy Maye Sinay sa nemusíte hanbiť čítať ani vo vlaku alebo v električke, pretože to nie sú lacné záplaty.

Autorka ráta s tým, že jej čitateľka je inteligentná žena, ktorá si chce pri knihe oddýchnuť, ale to neznamená, že nutne musí vypnúť mozog. Môžete prežívať osudy jej hrdiniek a prečítať knihu na jeden dúšok. Zažiť prostredie vrcholových športovcov takmer ako v ich koži. V Bielej sérii nájdete lásku, aj priateľstvo, vášeň aj zradu, zúfalstvo aj nádej. A viete, čo je naozaj skvelé? Že na ďalšiu knihu nemusíte čakať rok alebo viac, ale príde najneskôr do pol roka. A v tomto je Maya Sinay jedinečná. Všetkých šesť kníh Bielej série je totiž už napísaných.

Soňa Adamčík Borušovičová

Ukážka z knihy

O autorke

Bola som šťastné dieťa, najšťastnejšie s jedlom v ruke. V babičkinej záhrade, kde som začínala snívať. Môj prvý, veľký sen bol byť dobrou basketbalistkou. Či sa mi to podarilo? splnil? V osemnástich som sa zranila a musela som skončiť. Ale dovtedy sa mi celkom darilo. Zažila som úspechy aj pády. Za tie roky driny som však vďačná. Dali mi veľa.

Som manželka, matka, dcéra a sestra. Zamestnaná na celý deň. Z toho len jedna časť dňa je platená. Druhá? Za ňu sú mi odmenou slová: Ľúbim ťa. Vďaka drine pri basketbale som sa naučila prekonávať hranice. Tam, kde by iní možno skončili, ja som išla ďalej. Nevzdávam sa ľahko.

Prečo pseudonym Sinay? Odpoveď na túto otázku som vedela už ako dieťa. Rodné meno mojej druhej babičky bolo Sinay. Vždy som vedela, že raz to bude môj pseudonym, len som netušila v akej oblasti.

Môj život bol a je dosť pestrý, takže aj situácie, ktoré opisujem v knihách a ktoré sa vám možno budú zdať absurdné, sa napodiv stali mne alebo mne blízkym osobám. Samozrejme, moje romány nie sú doslova skutočné príbehy. Je v nich moja fantázia, niečo z mojich zážitkov a najmä kus zo mňa.

Objednajte si knihu priamo od autorky

Pošlem vám ju aj s podpisom len za 9,20 s DPH. Po kliknutí na tlačítko objednať budete presmerovaný do nášho partnerského obchodu.